محصولات جدید ایران‌خودرو روی پلت‌فرم سمند

بلبرینگ داس لاجر

بلبرینگ داس لاجر

در شرایطی که خودروسازان داخلی خبر از طراحی پلت‌فرم‌های جدید می‌دهند، منابع آگاه می‌گویند ایران خودرو طی سال آینده از پلت‌فرم ارتقا یافته خود پرده برداری خواهد کرد.

به گفته این منابع آگاه، پلت‌فرم موردنظر، ارتقا یافته پلت‌فرم سمند است و ایران خودرویی‌ها قصد دارند محصولات جدیدی را روی آن بسازند. بنابر اخبار رسیده، ایران خودرو در راستای تولید محصولات جدید و با توجه به محدودیت‌های بین‌المللی، به جای طراحی پلت‌فرمی نو، به سراغ پلت‌فرم سمند رفته تا با ارتقای آن، سبد محصولات خود را متنوع‌تر کند.
این پلت‌فرم هم‌اکنون در مرکز تحقیقات ایران خودرو تحت تست‌های فنی قرار دارد و به گفته شاهدان عینی، حتی اولین بدنه آزمایشی آن نیز ساخته شده است. گفته می‌شود ایران خودرو طی سال آینده (احتمالا نیمه دوم سال) اولین محصول ساخته شده روی پلت‌فرم جدید خود را روانه بازار خواهد کرد تا به این ترتیب، نسل دوم پلت‌فرم سمند و به‌نوعی نسل سوم پلت‌فرم پژو ۴۰۵، وارد بازار شود. پلت‌فرم فعلی سمند، ارتقا یافته پلت‌فرم پژو ۴۰۵ است که ایران خودرویی‌ها اوایل دهه ۸۰، اولین سمند را روی آن ساختند و در ادامه محصولاتی دیگر مانند سورن و LX نیز روی همین پلت‌فرم ساخته شد. حالا باید منتظر ماند و دید پلت‌فرم جدید تا چه حد توانسته عیب و ایرادهای نسل قبل خود را بپوشاند و آیا ایران خودرو می‌تواند سال‌ها از آن بهره ببرد؟

بلبرینگ سجاد نمایندگی انحصاری بلبرینگ داس لاجر آلمان

بلبرینگ داس لاجر تولید کننده انواع بلبرینگ خودرویی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.