توقف فروش شورلت کوروت

بلبرینگ داس لاجر

بلبرینگ داس لاجر

جنرال موتورز از فروشندگان خودرو خواست فروش مدل شورولت کوروت را تا زمان برطرف شدن دو مشکل این خودروی اسپرت پرفروش متوقف کنند.

فراخوان عمومی برای این خودرو صادر نشده است با این همه جنرال موتورز درباره احتمال فراخوان و شمار خودروهای معیوب فروخته شده به مصرف کنندگان توضیح نداده است.

اما یک سخنگوی این شرکت اعلام کرد تعداد معدودی از کوروت‌های فروخته شده احتمالا این دو مشکل را دارند که موجب شده تحویل این خودرو از کارخانه و عرضه آن توسط فروشندگان متوقف شود. همچنین این دو مشکل ارتباطی با تصادفات و مجروحین گزارش شده نداشته اند.

جنرال موتورز اعلام کرده حدود ۸۰۰ دستگاه شورولت کوروت که در اختیار فروشندگان خودرو قرار دارند تنها با یک کابل ترمز چرخ عقب ساخته شده‌اند که در صورت نیاز باید از سوی تکنسین‌ها تعمیر شود.

همچنین حدود ۲۰۰۰ دستگاه کوروت در کارخانه جنرال موتورز در کنتاکی نگه داشته شده‌اند زیرا احتمال می‌رود یک قطعه معیوب برای اتصال کیسه هوا به چرخ فرمان مورد استفاده قرار گرفته است.

بر اساس گزارش رویترز، جدیدترین مدل این خودروی اسپورت هدف انتقادهای جنجالی قرار گرفته است.

طبق آمار اتودیتا، فروش این خودرو در آمریکا به ۲۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه تا اوت رسید که ۲۳۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.