Maybach s600

بلبرینگ داس لاجر

بلبرینگ داس لاجر

بلبرینگ داس لاجر

بلبرینگ داس لاجر

بعد از دوسال وقفه، برند فوق مجلل Maybach دوباره وارد خط تولید شد.

برند مای‌باخ که از سال‌های 1960 میلادی با سرپرستی مرسدس‌بنز اداره می‌شود، در سال 2012 بدلیل حجم فروش بسیار کم، چرخه تولید آن متوقف شد. اما حالا مدیران مرسدس تصمیم گرفته‌اند تا از سال 2015 این برند مجلل را دوباره وارد بازار کنند؛ البته این‌بار نه با نام Maybach بلکه با نام جدید Mercedes-Maybach. تغییر نام سابق مای‌باخ به نام جدید مرسدس- مای‌باخ صرفا یک دلیل دارد؛ اینکه اعتماد کم‌رنگ شده مشتریان دوباره به این برند برگردد.

مرسدس برای احیای مجدد مای‌باخ، از لوکس‌ترین محصول خود یعنی S-class سدان کمک گرفته است. در مای‌باخ اِس کلاس اولین نکته‌ای که به چشم می‌خورد رسیدن طول خودرو به عدد 5.4 متر است که یعنی 20 سانتیمتر طویل‌تر از اِس کلاس‌های استاندارد. دومین ویژگی این خودرو تعبیه یک پنجره کوچک بر روی ستون C است که برای جاسازی آن، مرسدس مجبور شده 6.6 سانتیمتر از طول درب‌های عقب بکاهد. سومین ویژگی مای‌باخ اِس کلاس را باید در کابین آن جستجو کرد؛ کابینی که تقریبا با کابین اِس کلاس‌های استاندارد یکسان است اما بدلیل افزایش فاصله محوری خودرو، سرنشینان عقبی آن حالا فضای راحت‌تری دارند. همچنین آنطور که مرسدس اعلام کرده، کابین این مای‌باخ به لحاظ میزان ورود سروصدا به درون آن، آرام‌ترین کابین جهان است.

برای این مای‌باخ، مرسدس از حجیم‌ترین انجین‌های خود استفاده کرده؛ اولین انجین این خودرو را S600 قرض گرفته‌اند که 6.0 لیتری V12 است و به کمک توربوهای دوقلو حداکثر قدرتش به 530 اسب‌بخار می‌رسد. دومین انجین از S500 آمده که 4.7 لیتری V8 توئین توربو با قدرت 455 اسب‌بخار است. سومین و آخرین انجین نیز مربوط به S400 4MATIC بوده که با حجم 3.0 لیتر، قدرتی معادل 333 اسب دارد.

گفتنی است مای‌باخ اِس کلاس از اواسط بهار 2015 میلادی وارد بازار می‌شود.

بلبرینگ سجاد نمایندگی انحصاری بلبرینگ داس لاجر آلمان

بلبرینگ داس لاجر تولید کننده انواع بلبرینگ خودرویی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.