رشد بی سابقه فروش و تولید شرکت سایپادیزل در نه ماهه سال جاری

 

شرکت سایپادیزل توانست در نه ماهه سال جاری با هدف گذاری مناسب و بهره گیری از شرایط بازار خودروهای تجاری، رشد بی سابقه ای را در دو حوزه فروش و تولید تجربه کند.

هندس تنهاپور مدیرعامل شرکت سایپادیزل در گفتگو با سایپا نیوز، ضمن اعلام این مطلب افزود: این شرکت در طی 9 ماه اخیر تیراژ تولید خود را به 3187 دستگاه انواع کامیون و کامیونت رساند که این میزان تولید در قیاس با مدت مشابه سال گذشته رشد 311 درصدی را نشان می دهد.

وی با یادآوری این موضوع که شرکت سایپادیزل در ماه های گذشته توانسته از تعداد کل تولید سال 92 عبور نماید، گفت: میزان تولید نه ماهه امسال نسبت به مجموع تولید سال 92 به میزان 236 درصد رشد داشته است.

تنهاپور همچنین با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته به منظور تناسب عرضه و تقاضا در شرکت سایپادیزل یاد آور شد: در این راستا با تحرک کم نظیر حوزه های بازاریابی و فروش، این شرکت توانست تا پایان آذرماه، تعداد 3173 دستگاه انواع محصولات خود را به مشتریان تحویل قطعی نماید که این میزان فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 412 درصد و نسبت به کل فروش سال 92، میزان 204 درصد رشد را نشان می دهد. ضمن اینکه، این شرکت، تعداد 2500 دستگاه  انواع محصولات خود را درسال جاری پیش فروش نموده است که بر مبنای برنامه تولید، طی ماه های آتی، ، به تدریج تحویل مشتریان خواهد شد.

مدیرعامل سایپادیزل در ادامه رقم فروش 9 ماهه امسال شرکت سایپا دیزل را در دوره مشابه سه سال گذشته بی سابقه عنوان کرد و گفت: در این مدت، حجم ریالی فروش شرکت نسبت به زمان مشابه سال گذشته 477 درصد رشد را نشان می دهد. همچنین این میزان نسبت به حجم ریالی فروش کل سال 92، افزایشی معادل  228 درصد داشته است.

وی ابراز امیدواری کرد روند افزایش فروش و تولید سایپادیزل در سال جاری و نیز سال آینده نیز ادامه یابد.

مهندس تنهاپور، بهبود شرایط عمومی سایپادیزل را مرهون تلاش ها و مسئولیت پذیری تمامی کارکنان دانست و گفت: همکاری مجموعه نیروی انسانی و تلاش آنان در تغییر شرایط نامطلوب گذشته موجب شد سایپادیزل به ثبات و آرامش مورد نظر دست یافته و برای آینده ای روشن برنامه ریزی کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.